Našli jsme 9 nejzbytečnějších internetových stránek roku 2012

Našli jsme 9 nejzbytečnějších internetových stránek roku 2012

Čas od času se stane, že nějaký naivní vývojář vytvoří komerční webovou aplikaci, která se zcela nechytne. Investuje svůj drahocenný čas a peníze do aplikace, kterou nakonec nikdo nepoužívá, protože neplní správně svůj účel, existuje na trhu daleko lepší konkurenční aplikace apod. A pak existují vývojáři, kteří záměrně vytváří nekomerční webové stránky, které neslouží vlastně vůbec k ničemu. Tedy – pouze k chvilkovému pobavení. Které to jsou?

Cat-bounce

Létající kočičky na internetu

Jak již název napovídá, bude se jednat o skákající kočky. Což o to, to by ještě nebylo tak zajímavé. Sranda je, že všechny mourky na obrazovce můžete pomocí myši vyhazovat do vzduchu. Velice užitečná aplikace, kterou najdete na adrese Cat-bounce.com

Drunkronswanson

Opilecký taneček

Na webových stránkách vás překvapí zuřivě tancující chlapík (Ron Swanson z komediálního seriálu Parks and Recreation), který má už pár promile v krvi. Nahoře se vám odpočítáva čas. Můžete živě sledovat, kolik času jste právě zabili civěním na tohoto pošuka. Nudíte se? Navštivte Drunkronswanson.com.

Omfgdogs

Pejsci pro epileptiky

Pokud často trpíte migrénami, utíkejte okamžitě na Omfgdogs.com. Zaručujeme vám, že vás hlava bolet nepřestane. Epileptikům raději doporučuji se podobným stránkám obloukem vyhnout. Co vás čeká na stránce? Závodící psíky v EGA grafice a stylová hudba. Milovníkům počítačových her z roku 1989 ukápne nejedna nostalogická slza.

Instant Cosby

Bill Cosby forever

Pokud jste někdy viděli show Billa Cosbyho a nemohli jste si tuto show vynachválit, nyní se na Billa můžete dívat klidně celý den. Jen pro zajímavost – vpravo dole je počítadlo přístupů. Je zábavné pozorovat, jak i taková pitomost dokáže zaujmout téměř 1 000 000 lidí. Pojďte také obohatit počítadlo o další návštěvu na Instantcosby.com.

Colinsgiraffe

Tancující žirafa na netu

Pokud vás nezaujal tancující opilec, třeba vás chytne za srdce tancující žirafa, kterou najdete na Colinsgiraffe.com. Perfektní je zejména její nástup na scénu.

Is It Christmas?

Už jsou Vánoce?

Jestliže si stejně jako my nepamatujete, kdy se v USA slaví Vánoce, jděte na Isitchristmas.com. Aplikace dokonce umí hlášku přeložit i do českého jazyka (soudím, že jazykové nastavení bere z cookies).

Ducksarethebest

Kachny a kačeny

Rádi byste si vytapetovali alespoň pět obrazovek s kačenkami? Vývojáři aplikace Ducksarethebest.com vám umožnili splnit si váš odvěký sen!

Hooooooooo

Heyyyy! Hoooo!

Možná znáte oblíbený pokřik: Heeeeeyyyyyy! Hooooo! Tak ode dneška si jej můžete nechat puštěný na pozadí a zpívat si od rána do večera Heyyyyyyy! Hooooo! Na Hooooooooo.com.

Sillytwitterbio

Stupido Twittero BIO

Na adrese Sillytwitterbio.com si můžete v jednoduchém generátoru vytvořit originální popisek k vašemu profilu na Twitteru. Bohužel jen v angličtině. Co se dá dělat. Asi se s tím online přkladačem budete muset jednou naučit pracovat.

Zdroj: Mashable.com

Komentáře

Nahoru