NASA Mars rover má objevovat červenou planetu!

Každým dnem sílí sen o tom, že bude lidstvo časem migrovat na Mars. A právě proto NASA pokračuje v experimentech a produkci inovativních technologiích. Již byl vytvořen nafukovací skleník pro udržitelné zemědělství a stále se pracuje na biosférickém bydlení. Nyní NASA přišla s další novinkou – mars roverem, který má objevovat červenou planetu.

NASA-mars-rover-designboom-01

V Kennedy Space centru společnosti NASA byl nedávno odhalen koncept NASA mars roveru. Tento vůz s futuristickou estetikou je připraven objevovat červenou planetu.

NASA-mars-rover-designboom-newsletter

Pohybovat se může rychlostí až 113 km/h, což znamená, že v atmosféře planety Mars bude dosahovat rychlosti až 24 km/h. NASA Mars rover je poháněn elektřinou a je tedy zároveň ekologickým vozem.

zdroj/foto: designboom.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru