Narušení intimního prostoru je minulostí: Speciální vesta vás ochrání

Speciální vesta ochraňující člověka v hromadných prostředcích před dotěrnými lidmi je určitě skvělým nápadem. Student Siew Ming Cheng z Národní univerzity v Suingapuru se rozhodl, že ochrání člověka před ostatními lidmi v jeho vlastním prostoru zcela originálně. Ostatně na obrázku se můžete přesvědčit sami.

 Speciální vesta v akci

Intimní pásmo vesta spolehlivě ochrání

Každý člověk potřebuje ke svému životu určitý prostor. V psychologii jsou rozlišovány různé vzdálenosti charakterizující konkrétní prostor. Jestliže se lidé nacházejí ve vzdálenosti do jednoho metru od konkrétní osoby, jedná se o prostor intimní. Při jeho narušení se člověk cítí velmi nepříjemně.

Řešení této situace může spočívat v různých typech odhánění osob, nicméně vše je lepší vyřešit beze slov- za pomocí speciální vesty.

 Pohled na vestu

Efekt špičaté vesty je jen vizuální!

Vesty se každý člověk na první pohled lekne. Ve skutečnosti se ale nejedná o žádnou nebezpečnou ochrannou pomůcku. Hroty jsou všechny vyrobeny z plastu, takže se o ně nemůžete zranit. Z počátku byl velký problém s jejich propojením, nicméně obyčejnými plastovými svorkami bylo vše rázem vyřešeno.

Součástky na výrobu vesty nejsou nijak drahé. Jde o obyčejné plašiče ptáků, kteří si na hroty nemohou sednout. U nás se tyto plašiče ale většinou vyrábějí z kovu, což by zrovna nebylo ideální.

 Součásti vesty

Na běžné chození asi ne

Budete-li si chtít tuto vestu na běžné chození, respektive cestování v metru či tramvaji, určitě můžete. Vaše vizáž bude ale přinejmenším neortodoxní a vzbudíte všeobecný rozruch. Patříte-li ale mezi exhibicionističtěji laděné osobnosti, pak není problém.

article-0-19D211FA00000578-425_634x539

 Zdroj: dailymail.co.uk

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru