Náramek Pavlok vás zaručeně zbaví zlozvyků

Kouříte? Jíte příliš nezdravě? Strávíte moc času u počítačových her? Každý má nějaký zlozvyk, o němž ví, že by ho dělat neměl. Jenže když ono je tak těžké se ho zbavit. Ne každý na to má dostatek vůle. A právě proto je tady Pavlok – náramek, který ohlídá situaci za vás.

Pavlok vypadá trochu jako takový robustnější fitness náramek a podobně se také páruje s mobilní aplikací. Jenže neslouží k monitorování denní aktivity, spánku a spálených kalorií. Místo toho zařídí, že pokaždé, když provedete svůj zlozvyk, dostanete elektrický šok.

pavlok1

Přesvědčte mozek

Samozřejmě jde o dávku, která vám nijak neublíží. A pokud byste měli z elektřiny strach, je možné zvolit mírnější cestu (pípání či vibrace). Šok je však zdaleka nejúčinnější, není totiž tělu vůbec příjemný, a tak si ho mozek velmi rychle spojí s negativními myšlenkami. Činnosti, k níž se šok váže, začne raději vynechávat, až se bez nich úplně obejdete. Je to doložené výzkumem.

pavlok2

Náramek vydrží na baterii 2 – 5 dní, je k dispozici v 5 barvách, cena se pohybuje kolem 4 500 Kč. Už si ho zakoupilo přes 30 000 lidí a ohlasy jsou veskrze pozitivní.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru