Nakupujte a získejte část peněz zpět

Žijeme v moderní době počítačů a internetu, a tak na internet směřujeme i naše nákupy. Nakupování přes internet nám ušetří nejen čas, ale i peníze. Zboží objednáme pohodlně z domu, až domů nám ho dovezou a navíc si můžeme vybrat tu nejvýhodnější cenovou nabídku. Nyní může být ale nakupování ještě výhodnější. Můžete totiž získat část peněz utracených za zboží zpět.

Ušetřete a získejte peníze zpět

Pokud vás zajímá, jak na vašich nákupech ještě více ušetřit, navštivte cashback portál Setrimezavas.cz. Ten spolupracuje s více jak třemi stovkami obchodů, od nichž můžete získat peníze za váš nákup zpět. Tato služba funguje již řadu let a těší se stále větší oblibě. Vždyť kdo by nechtěl ušetřit…

Registrace zdarma

Jediné, co musíte udělat, abyste mohli ušetřit a získat část vašich peněz zpět, je provést registraci na cashback portálu. Registrace vám zabere opravdu jen chvilku a je zcela zdarma. Po jejím provedení získáte unikátní kód, na jehož základě pošlou partnerské obchody peníze zpět a portál Setrimezavas.cz vám je připíše na váš uživatelský účet. U klasického účtu obdržíte zpět cashback v hodnotě 80%, prémiový uživatel pak získá 100% cashback. Peníze si z vašeho uživatelského účtu budete moci vybrat, jakmile dosáhnete hodnoty alespoň sto korun.

Slevy a slevové kódy

Peníze zpět nejsou jedinou možností, jak ušetřit. Na portálu Setrimezavas.cz totiž naleznete i slevové kódy a nejrůznější slevové akce všech partnerů, a to přehledně na jednom místě. Budete tak mít přehled, jaké aktuální slevy nabízí více jak 300 prodejců.

Chcete-li na vašich nákupech co nejvíce ušetřit, pak se zaregistrujte na cashback portálu a získávejte část utracených peněz zpět. Je to velmi jednoduché. A nakupování vás bude ještě více bavit.

Komentáře

Nahoru