Tisková zpráva: Nákupní portál Heuréka představil nejpoptávanější produkty roku

Nákupní portál Heuréka představil nejpoptávanější produkty roku 2012. Ocenění byla rozdělována podle celkového počtu nákupů produktů v internetových obchodech, celkového hodnocení uživatelů a podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem. Vyhrál kávovar KRUPS Nescafé Dolce Gusto Piccolo, finalisty se stala kulma Rowenta CF 4032 a horkovzdušný rotační kartáč Rowenta Brush Active 1000.

V kategorii „Kávovary“ se na vrcholu usadila domácí a stylová kavárna značky KRUPS – modelová řada Krups Nescafé Dolce Gusto Piccolo. Kupující si ho oblíbili nejen pro svůj typický malý vzhled hodící se do každé kuchyně, ale hlavně pro jednoduchou obsluhu, velký výběr nápojů, výbornou kávu zejména typu espresso, kterou si mohou vychutnat v kruhu své rodiny. Také cenová dostupnost je velkou devizou tohoto modelu.

Systém Nescafé Dolce Gusto tvoří kávovary a příslušné kapsle s pravou mletou kávou. Hlavní přednosti tohoto sytému jsou profesionální tlak 15 barů čerpadla kávovaru, který připraví vynikající espresso s bohatou cremou, aktuálně 27 nabízených nápojových variant, ze kterých si vybere úplně každý (espreso, latte nápoje, čaj, čokoláda).

Mezi další finalisty se dostaly také výrobky na vlasy značky Rowenta – kulma či horkovzdušný rotační kartáč Brush Active.

Kulma Rowenta CF 4032

Pokročilá kulma, dodávaná s osmidílnou sadou pro úpravu různých typů vlasů. Je vybavena novou High Heat technologií zajišťující dlouhodobější účes. Oproti předchozí generaci je teplota zvýšena o 25 % u každého nástavce a jeho nahřátí Vám nezabere více času než jednu minutu.

Tato kulma nepatří k nejlevnějším, ale přesto spotřebitelé velmi oceňují cenu vzhledem k výkonu a funkcím, které nabízí. Jsou připraveni ji doporučit svým známým pro jednoduchou manipulaci, rychlost nahřívání, 8 různých nástavců a nízkou váhu, která je při úpravě vlasů důležitá.

Horkovzdušný rotační kartáč Rowenta Brush Active 1000

Jedinečný přístroj Brush Activ od Rowenty pro dokonalou úpravu a současné vysoušení vlasů. Předností tohoto přístroje je automatické otáčení, kdy pramen vlasů se automaticky natočí kolem kartáče bez toho aby se vaše vlasy zamotaly. Navíc díky ionizaci dodává vlasům zářivý lesk

Za vše hovoří tento konkrétní příspěvek, který je uveřejněn na portálu Heureka, u přístroje Rowenta Brush Active 1000:

Naprostá bomba,během chvilky účes jak od kadeřníka,nevím jak u krátkých vlasů,ale na mikádo super,vlasy jsou uhlazené,lesklé,nadýchané,s obyčejným kůlmofénem jsem tohle nikdy nedokázala a používat velký kartáč a fén to umí snad jen kadeřnice.Téměř bez práce,fén si sám natáhne vlasy na kartáč,který se sám otáčí.

Helena

Metodika soutěže

Cílem hodnocení soutěže Produkt roku je každoročně vybírat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů v České republice. Hodnocení za rok 2012 bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem v internetových obchodech, podle počtu nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů.

Pro více informací, kontaktujte: Olga.Kunesova@bigfishco.cz, tel: 602105322

Společnost Groupe SEB

Roku 1857 se Antoine Lescure usadil v Selongey, Francie a založil si malou dílnu na výrobu hrnců. O 35 let později jeho syn Jean Lescure již zaměstnával 40 pracovníků a z dílny se stala malá továrna. Potomci rodiny Lescure dlouhá léta úspěšně pracovali na dalším rozvoji svého podnikání (posledním potomkem řídícím společnost byl Emmanuel Lescure v letech 1976 – 1990): v roce 1944 jejich společnost přijala název SEB (Société d’Emboutissage de Bourgogne- Burgundy Stamping Company), v roce 1953 vyrobili první tlakový hrnec, který zaznamenal fenomenální úspěch a během 1 roku zdvojnásobili tržby celé společnosti.V následujících letech společnost SEB učinila dvě důležité akvizice: v roce 1968 koupila společnost Tefal a v roce 1972 společnost Calor. Založila svoji první evropskou pobočku, v roce 1988 koupila značku Rowenta a v témže roce založila své 2 první zahraniční továrny (dnešní Sankt Petěrsburg, SSSR a Toluca, Mexiko).

Od té doby společnost GROUPE SEB mnohonásobně rozšířila své aktivity a stala se opravdu nadnárodní společností se sídlem v Lyonu, Francie. V roce 2007 činil obrat společnosti 2 870 milionů € a 174 milionů kusů prodaných výrobků , v roce 2011 byl obrat již 3 963 milionů €. GROUPE SEB zaměstnávala v roce 2008 více než 19 000 pracovníků ve 120 zemích a nyní je to již 25 000 zaměstnanců ve 150 zemích (k 31.12.2011) . Každý rok uvádí na trh přes 200 novinek podpořených více než 1000 držených patentů. Se svými 20 různými značkami se stala světovou jedničkou v oblasti malých kuchyňských přístrojů a nádobí (v ČR se značkami Tefal, Moulinex, Krups, Rowenta, Lagostina se stala jedničkou trhu v roce 2008 a toto postavení si udržuje i nadále).

 

Zdroj: ČTK

Komentáře

Nahoru