Nakrmte potřebné odstraněním fotky jídla z Instagramu

Mysleli jste si, že hlad nezaženete lajkem nebo sdílením? No, většinou to tak bývá a aktivita na sociálních sítích nikomu v reálném světě nepomůže. Avšak tentokrát vám představíme jednu reklamní kampaň, která je v tomhle výjimečná. Když ze svého Instagramu smažete fotku jídla, darujete tím pokrm někomu jinému, kdo jej potřebuje.

Zveřejňování fotek jídla je jednou z nejotravnějších věcí na Instagramu. Zatímco někdo stráví půl hodiny správným aranžováním pokrmu, ostatní chápou, že je to zcela zbytečné mrhání časem a dělá to jen člověk, který si potřebuje zvyšovat ego. Nejnovější kampaň firmy Land O’Lakes, která produkuje máslo, vejce a jiné základní potraviny, jim však dává hodnotu.

Společnost spustila charitativní kampaň, v rámci níž slibuje, že daruje 11 pokrmů pokaždé, když někdo odstraní z Instagramu fotku jídla. Jídlo poputuje do více než 200 potravinových bank, odkud půjde potřebným lidem.

delete-to-feed

Jak se zapojit?

Zamiřte přes mobilní telefon na www.deletetofeed.com a přihlaste se tam svým účtem k Instagramu. Najděte nějakou svou fotku jídla a odstraňte ji. Těžko říct, zda webová stránka nějak ověřuje, zda odstraňujete skutečně fotku jídla. Můžete to vyzkoušet, ale je dost možné, že je to celé postavené jen na důvěře.

Kampaň trvá až do poloviny října, takže foťte a odstraňujte o sto šest. Land O’Lakes si klade za cíl darovat do té doby 3 miliony pokrmů.

Komentáře

Nahoru