Najděte si přítelkyni na Facebooku

V Brazílii myslí na uživatele Facebooku, kteří jsou sami a stydí se za to. Proto vznikla stránka, díky které si lze na největší sociální síti světa nově vytvořit virtuální přítelkyni. Zatím však tuto službu mohou využívat jenom muži. Ženy si zatím virtuálního přítele nabrnknout nemohou. Samozřejmě se jedná o placenou službu.

Ceny jsou doslova lidové, za tři dny virtuálního vztahu zaplatíte v přepočtu 95 Kč. Za týden vás vyjde tato přítelkyně na 369 Kč. Za tuto cenu můžete na první pohled vypadat jako zadaný a navíc vám vaše „falešná“ přítelkyně napíše až 10 zamilovnaých komentářů. Za měsíc s fešnou virtuálkou zaplatíte necelou tisícovku (936 Kč). Pokud chcete vypadat jako opuštěná troska, kterou opustila přítelkyně, bude vás to stát 180 Kč za týden.

Tuto službu spustil brazilský server NamoroFake.com. Uživatel zaplatí a následně mu systém vygeneruje profil nové partnerky, která bude mít na Timeline zamilované statusy z posledních třiceti dnů a u dlouhodobějšího vztahu zvládne psát láskyplné komentáře. Jediné, co chybí, jsou společné fotky. „Pokud o ně stojíte, musíte si pohrát s foto editorem,“ píše server Tech2. Zahraniční uživatele navíc může již při registraci odradit fakt, že je celý web zatím pouze v portugalštině.

Boj s větrnými mlýny?

NamoroFake není první stránkou svého typu. Stejně tak zpočátku fungoval také portál CloudGirlfriend, kde umí falešné partnerky dokonce psát na stěnu uživatele. Z této stránky se ale podle Tech2 později stala spíše seznamka. S profily neexistujících osob se Facebook přitom dlouhodobě snaží bojovat. Podle srpnové zprávy bylo takových přes 80 milionů. Kromě virtuálních partnerů se přitom nejčastěji jedná o duplicitní profily. Vedle toho někteří lidé vytvářejí stránky i svým zvířatům.

Zdroj: https://datarama.aktualne.centrum.cz/clanek.phtml?id=768868

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru