Dnes vyšlo 2 článků

Nádherné kytice online s dopravou až domů

Na internetu se dá v dnešní době zařídit opravdu téměř všechno. Existují tam tisíce povedených služeb, které vám ve správnou chvíli vytrhnou trn z paty. A jednou z nich je doručování květin po celé ČR.

Představte si, že jste zapomněli na narozeniny své vlastní mámy nebo na tříleté výročí s přítelkyní. Nebo nezapomněli, ale víte, že zítra před oslavou do květinářství skočit nestihnete. Může se také stát, že budete chtít někomu darovat květinu jako omluvu či prosbu o odpuštění. Musíme vám, pánové, poradit, že na ženy to většinou funguje. Jsou samozřejmě situace, které jedna kytka nespraví, ale žena obvykle po obdržení obrovské kytice úplně roztaje.

jarni-kytice

Splňte jí sen úplně bez námahy

Zařídit takové překvapení není vůbec náročné. Otevřete si web www.flora-online.cz. Na internetu je podobných služeb určitě víc, ale jen tady jsou schopní doručit květiny do všech koutů ČR (i do těch nejmenších vesniček) do dvou hodin. Rozvoz květin Praha stíhají dokonce do hodiny. Pobočky zásobené přímo květinami z Holandské burzy mají totiž po celé republice.

Jakou kytici vybrat?

Většinu žen potěšíte kyticí rudých růží. Nádherně vypadají i bílé, na druhou stranu pokud má vaše milá nejraději tulipány, zkuste třeba ty. Výše zmiňovaný web má různé květiny online. Přichystané jsou kytice růží, frézií, kytice dle příležitosti (k narozeninám, k výročí, z lásky, jarní kytice, …) i s bonboniérou jako bonus. Nejlepší je, když máte aspoň ponětí o tom, co se obdarované bude líbit.

ruze1

Ani dámy u nás v redakci se nemohou shodnout, která je nejhezčí…

Po výběru zadáte text, který má být na vzkazu v kytici, vyplníte adresu pro rozvoz květin, vaše údaje a e-mailovou adresu. Samozřejmě musíte upřesnit datum a čas doručení. Nakonec zvolíte formu platby. Protože převod mezi bankovními účty může trvat několik dnů (obzvlášť o víkendu), jako doklad o zaplacení posíláte print screen příkazu nebo potvrzení o zadané transakci z internetového bankovnictví. Firma totiž na nic nečeká a v případě potřeby posílá květiny rovnou k vám. Tedy spíš k obdarované šťastlivkyni.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru