Nádherné interiéry inspirované světovými filmy

Dobrý film čas od času neuškodí, a když se vám náhodou zalíbí, tak si můžete pořídit nějakou věc, která vám ho bude denně připomínat. To je ta lehčí varianta. Následně se z vás může stát designér, který se filmy bude inspirovat a bude vytvářet obchody, hotely, divadla, domy a byty podle známých a celosvětově populárních filmů, jako je Harry Potter, Hobit, Hvězdné války, apod.

Asi každý z nás si potrpí čas od času na nějaký vážně dobrý film. Můžeme to brát jako jistý oddech po náročném dni usilovné práce nebo klidně jako zvukovou kulisu, aby nebylo “ticho jako v hrobě”. No, a poslední využití je prostě únik z reality. Vlastně díky tomuto se dá podle filmů poznat člověk. Takoví romantici si potrpí na klasickou romantiku, příznivci superhrdinů a komiksů si potrpí zase na různé akční filmy, hloubaví lide pro změnu psychologické drama, apod.

Malý doplněk vs. celý interiér

Není tedy divu, když si nějaký člověk vybaví svůj dům nebo byt tím, co mu připomíná jeho oblíbený film a pomáhá mu cítit se jako doma. Avšak toto “vyzdobení” je v malém rozsahu…

Avšak, existují i byty, domy, nebo dokonce hotely a divadla, jejichž designéři se nechali inspirovat světově známým filmem či seriálem doslova v každém detailu. A jak to dopadlo?

Domácí kino podle Hvězdných válek

f14

Dětský pokoj podle Hvězdných válek

f4-svv

Domácí kino podle Pirátů z Karibiku

f15

Ložnice podle Pirátů z Karibiku

f5

Hotelový pokoj v Sao Paulu (Brazílie) podle Star treku

f16

Hotelový pokoj v Kaohsiung City (Taiwan) podle Batmana

f17

Dětský pokoj podle Spidermana

f2

Ložnice podle X-men

f3

Ložnice podle Letopisů Narnie

f6

Ložnice podle Pána prstenů/Hobita

f7

f8

Ložnice podle Harryho Pottera

f9

Dům podle Flintstones

f10

Dům podle Vzhůru do oblak

f11-up

Dům podle Simpsonových

f12

Obchod v Moskvě podle Alenky v říši divů

f13

Zdroj: pinterest

Komentáře

Nahoru