Nabíjejte mobil masturbováním

Jak to tak vypadá, lidstvo konečně dospělo do chvíle, kdy se vypořádá s nedostatečnou kapacitou baterií všech zařízení. Pornhub totiž vyvinul šetrný a jednoduchý způsob nabíjení a nutno podotknout, že někteří díky němu nebudou mít vybitou baterku opravdu nikdy. Mobil si totiž můžete dobít masturbací.

Jejich náramek nese název Wankband a generuje elektřinu pomocí vašich pohybů nahoru a dolů. Pomocí USB ho pak propojíte se svým mobilem, tabletem nebo dalším zařízením a to se bude dobíjet. Sice je určen primárně pro muže, ale prý je unisex, takže i dámy mohou být prospěšné naší planetě.

wankband

Wankband

Pornhub totiž náramek nepropaguje s myšlenkou, že si budete moci kdekoliv dobít mobil, ale s myšlenkou, že vyrobíte elektřinu ekologicky a tím pomůžete naší planetě.

„Milujte planetu tím, že budete milovat sami sebe,“ zní slogan Pornhubu.

Aktuálně je náramek v beta testování a vy se o něj můžete na webu Pornhubu přihlásit. Troufnete si? A myslíte, že se Wankband někdy dostane do prodeje?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru