Tisková zpráva: Na výstavě Lodě na vodě v Praze jsou k vidění i stylové vířivky Softub. Užít si lze i během plavby

Na výstavě Lodě na vodě v Praze jsou k vidění i stylové vířivky Softub. Užít si lze i během plavby

Na 6. ročníku výstavy Lodě na vodě v Praze u Vltavy, který se letos koná,  není k vidění jen více než stovka plavidel, ale i originální vířivky Softub. Mnohdy si vířivé vany najdou místo právě na palubách lodí. Akce se koná na Rašínově nábřeží, Hořejším nábřeží a smíchovské pláži od čtvrtka 24. do neděle 27. dubna.  

Vířivé vany Softub  jsou vyrobeny z materiálů, které se používají při výrobě jachet. „Pokud má člověk k dispozici jachtu či jiné větší plavidlo s rovnou plochou a vířivá masáž by mu mohla během dovolené zpříjemnit chvíle, není problém vzít vířivku s sebou. Umístit lze například na zadní terase lodi o velikosti pro dvě, čtyři nebo šest osob a vyrazit na plavbu s přáteli. Díky praktickému designu, použitému materiálu a lehké ovladatelnosti si mohou užít vířivou masáž během celé plavby,“ ilustruje Daniel Mika, hlavní distributor vířivek Softub v ČR na www.softub-spa.cz. Prezentace vířivek Softub je v sekci C na Rašínově nábřeží poblíž železničního mostu a tedy zdarma.

Lodě budou k vidění na levém smíchovském břehu. Vstupné je určeno na 150 korun. Na pravém břehu u Rašínova nábřeží je pro změnu vystaveno lodní příslušenství a ostatní vybavení určené pro pobyty v přírodě. Zde je vstup volný.

Kromě malých a velkých lodí vystavovatelé představí řadu dalšího příslušenství, spojeného s plavbou či pobytem v přírodě, jako jsou stany, karavany, rybářské potřeby či potápěčské vybavení. Cyklostezka bude podle pořadatelů omezena výrazně méně, než loni. Uzavřen je jen úsek mezi Vyšehradem k rampě před Palackým mostem. Letos se sejde kolem 140 vystavovatelů, návštěvnost by měla dosáhnout podle odhadů až 15 tisíc lidí.

Softub není jen o designu

Relaxace po náročném pracovním dni ve vířivce plné horké vody by měla být pohodová a příjemná. Klasické laminátové vířivky jsou ale většinou tvrdé, hlučné a mají nepohodlný tvar. Přitom splnit představy lidí o ideální vířivce je jednoduché, jak ukazuje americká značka Softub, která vsadila na speciální materiály a originální řešení. Její vířivky jsou prostorné, kulaté a vyrobené ze speciální měkké Polybond pěny. Díky tomu jsou modely Softub nejen příjemné na dotek, ale také tiché, úsporné a flexibilní. Vířivou vanu lze umístit kdekoli. Má pouhých 20 až 45 kg a dá se proto snadno přenášet po zahradě a dokonce i dostat do bytu. K vířivé vaně stačí přinést válec s technologickým zařízením a propojit. K dostání jsou tři modely podle velikosti a nechybí ani různé doplňky jako například ratanové obložení.

Cena vířivek je od 134 850 Kč. Pokud nestihnete letošní výstavu Lodě na vodě, více lze zjistit na webových stránkách www.softub-spa.cz nebo ve showroomu SoftubSpa v Praze 10 – Štěrboholích.

 

Otevírací doba:

ČT 24.4.2014 10.00 – 18.00

PÁ 25.4.2014 10.00 – 19.00

SO 26.4.2014 9.30 – 19.00

NE 27.4.2014 9.30 – 17.00

 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru