Na Twitteru se zachraňují ohrožená zvířata. Máte je v mobilu jako smajlíky

Twitter je dobrá platforma, přes kterou se dají oslovit tisíce lidí. Můžete je tam snadno požádat, aby něco udělali. WWF (Světový fond na ochranu přírody) si to vzal k srdci a vyzývá vás k darování peněz na záchranu přírody prostřednictvím smajlíků zvířat v tweetech.

#EndangeredEmoji je sada 17 smajlíků, které lze najít na iOS a Androidu. Představují ohrožená zvířata, a pokud se budete chtít přidat a udělat dobrý skutek, budete je muset používat ve svých tweetech.

endangered_emoji

Všechna tato zvířata v budoucnu možná uvidíme už jen na obrázku

Stačí jen retweetnout tweet @WWF (udělalo to už přes 30 000 lidí) a začít smajlíky používat. Každý zvířecí smajlík má totiž svou cenu a WWF vám na konci měsíce pošle „vyúčtování“ s odkazem, pomocí kterého můžete vyúčtované peníze darovat. Samozřejmě to není povinnost a nemusíte darovat vůbec nic, ale WWF touhle hezkou kampaní aspoň dostane do povědomí Twitter komunity ohrožená zvířata. A upozorní na to, že naše děti už možná nebudou vědět, proč mezi smajlíky mají tahle stvoření a co to vůbec je.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru