Na trh přichází absolutní opak chytrého telefonu pro ty, kteří si chtějí užívat života bez závislosti na aplikacích

Pro některé z nás to taková utopie není, v dětství jsme místo trávení času na facebooku byli venku se svými kamarády a ti šťastnější z nás měli v kapse starou Nokii, která uměla sotva volat, psát a nebo hrát hada. Ale pro ty mladší z nás je představa takového telefonu zvláštní. Ale na světě je nový produkt, který nás má od aplikací odlákat do skutečného života: Light Phone 2.

Jak je patrné Light Phone není první verze tohoto telefonu. S první přišli výrobci díky KickStarteru už v roce 2014 a cílem tohoto telefonu bylo poskytnout uživatelům jakýsi přídavný telefon, který mohou použít ve chvíli, kdy není vhodné u sebe mít chytrý telefon. Například když jdete s přáteli do baru, na pláž či si ráno zacvičit. Telefon uměl pouze “telefonovat” a ukazovat čas a měl být jakousi jistotou, že když se dostanete do potíží, vždy se dovoláte tam, kam budete potřebovat.

Light Phone 2 už přišel s hlubší myšlenkou. Telefon je navržen pro uživatele, kteří si chtějí oddychnout od chytrých telefonů a jejich aplikací. Jistě to znáte, na Facebooku, Instagramu či jiných aplikacích jsme schopni strávit i několik hodin denně. Light Phone 2 má poskytnout veškeré nezbytné funkce telefonu právě mimo těchto aplikací. Ukazuje čas, volá a píše, a má i základní funkce jako je budík.

Light Phone 2 je už navržen, aby mohl být jediným telefonem, který uživatel vlastní. Snaží se cílit na ty, kteří jsou už unavení z chytrých telefonů, ztraceným časem tráveným na sociálních sítích a na ty, kteří touží po jednoduchosti. Již dnes si ho můžete zakoupit za 250 dolarů a to v černé nebo bílé barvě.

Co na Light Phone 2 říkáte? Nelákalo by vás koupit si tento maličký telefon?

Zdroje: TechInsider 

LightPhone2

LightPhone2

Light Phone 2

Light Phone 2

Light Phone bude umět telefonovat i psát sms.

Light Phone bude umět telefonovat i psát sms.

Telefon má být praktický. Do kapsy, do peněženky, zkrátka vám nezabera žádné místo.

Telefon má být praktický. Do kapsy, do peněženky, zkrátka vám nezabera žádné místo.

 

 

Vystudovala humanitní studia na UK. Kávoholik, cestovatelka a spolumajitelka Kavárny Kočičí v Karlíně. Ve volném čase zpívá s kapelou a hraje v divadle. Miluje knihy, nesnáší kukuřici a její životní sen je trvale žít na Islandu.

Komentáře

Nahoru