Na TN.cz jsou fascinováni myčkou

Denně použijete spoustu věcí, o kterých nemáte nejmenší tušení, jak fungují. Některé jsou tak složité, že by to spousta z nás třeba ani nepochopila. U některých nás ani nenapadne o jejich principu přemýšlet. Prostě stačí, že fungují. Ale to je možná trošku škoda. Například TV Nova teď totiž objevila fantastickou věc – video, které zobrazuje myčku zevnitř!

Znáte TN Nova. Pokaždé nás něčím překvapí. Ať už to jsou recepty Ládi Hrušky, nebo třeba pokusy typu Co se stane s vodou při -15°C? V podobném duchu se občas nesou i zprávy na jejich portálu TN.cz, o kterém v průběhu jejich zpravodajské relace uslyšíte nejméně stokrát. Pokud doma nemáte přístup k tomuto webu, jste ztracení, protože polovinu informací najdete místo v televizních novinách na tomto webu.

tv-nova-mycka

A včera nás zase nezklamali. Byli velice fascinováni tím, jak to vypadá v myčce zevnitř. Autor pak přišel na to, že takový proces mytí nádobí je vlastně pořádná spoušť.

„Voda stříká na všechno kolem, ušetřena nezůstane ani kamera. Po saponátu přijde na řadu ještě oplach čistou vodou a čisté nádobí je připraveno k opětovnému použití,“ popsal autor mycí proces.

Co myslíte? To jste netušili, že? Také vás to tak fascinuje?

Komentáře

Nahoru