Na Slovensku už mají svého Messenger bota

Boti v Messengeru jsou stále relativně novou funkcí, poprvé se o nich začalo mluvit letos na jaře. V současné době jich tam je už přes 11 000, ale žádný český výtvor zatím nehledejte. Zato Slováci už svého bota mají.

Pokud by vás zajímalo, jaké to je popovídat si s naprogramovaným algoritmem, můžete to klidně zkusit. Jestli umíte anglicky, máte opravdu hodně možností. Seznam botů nejen pro Messenger (ale také pro WhatsApp, Kik a další komunikační aplikace) najdete na botlist.co. Jsou tam roztříděné pěkně do kategorií, takže si snadno vyberete, zda si chcete popovídat o sportu nebo designu. Většina botů však slouží k nějakému komerčnímu účelu – stejně jako ten slovenský.

Slovenský OverBot objednává domény

Svého Messenger bota představila v půli července webhostingová společnost WebSupport, která mimochodem působí i v Česku. S jejich OverBotem se dá na Messengeru domluvit registrace .eu domény. Jde s ním dokonce vyjednávat o výhodnější ceně!

overbot

Chcete si popovídat? Kdo říká, že si musíte hned objednávat doménu… Můžete vyzkoušet, jak si OverBot poradí s češtinou. A nezapomeňte nám pak dát vědět do komentářů.

overbot-mme

Stačí si naskenovat kód do Messengeru nebo přejít na m.me/overbot.

Chcete vidět OverBota v akci?

Jestli jste ještě nikdy s žádným botem na Messengeru nechatovali, nejspíš by vás zajímalo, jak to vůbec funguje. V tom případě se podívejte na to, jak si slovenského bota vzali na mušku v Touchit.sk.

 

Komentáře

Nahoru