Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Na Slovensku jako doma: Coolhousing je členem NIX.SK

Správce národního peeringového uzlu NIX.CZ v uplynulých dnech převzal správu menšího ze dvou slovenských uzlů Sitelix, který rebrandoval na NIX.SK. Členem tohoto obnoveného uzlu je i Coolhousing, který do Sitelixu vstoupil již v minulém roce.

Dnešní NIX.SK založila společnost Sitel pod názvem Sitelix již před téměř deseti lety. V uplynulých dnech převzal provoz menšího ze dvou slovenských peeringových uzlů provozovatel tuzemského neutrálního uzlu NIX.CZ a přejmenoval jej na NIX.SK.

NIX.CZ však na Slovensko neexpandoval jen se svou značkou, ale také s tradičně vysokou úrovní služeb. Coolhousing je členem NIX.CZ bezmála 10 let, v lednu 2015 se stal také členem elitní důvěryhodné sítě FENIX. “Díky dosavadním dobrým zkušenostem a spokojeností s partnerstvím s NIX.CZ jsme po změně provozovatele Sitelixu neváhali a členem tohoto peeringového uzlu jsme zůstali,“ přibližuje Karel Umlauf, jednatel společnosti Coolhousing.

První významnou změnou ve staronovém NIX.SK bylo spuštění služby Route Server, plánováno je také například zavedení iniciativy FENIX.

FENIX je virtuální bezpečná síť propojující uvnitř peeringového uzlu NIX.CZ vybrané důvěryhodné operátory včetně Coolhousingu. Jejím účelem je zachovat dostupnost alespoň části internetových služeb například v případě rozsáhlých DDoS útoků na klíčovou infrastrukturu peeringových uzlů či jednotlivých sítí.

“Díky přímým spojům do slovenských peeringových uzlů NIX.SK a SIX můžeme zákazníkům nabízet konektivitu z propojených sítí stejně jako konektivitu tuzemskou. To znamená plnou rychlostí daného smluvního paušálu, samozřejmě bez jakéhokoli omezení a především s latencemi velmi podobnými tuzemským,” uzavírá Karel Umlauf.

Máte-li zákazníky na Slovensku, je housing v Coolhousingu pro vaši firmu v současnosti ideálním řešením. Kompletní nabídku najdete na webových stránkách https://www.coolhousing.net/cz.

Kontakt:

Jiří Dvořák, DiS.

Senior Sales Executive

T: +420 775 310 970

E: jiri.dvorak@coolhousing.net

H:https://www.coolhousing.net

COOLHOUSING s.r.o.

Vinohradská 1630/190

130 00 Praha 3

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru