Dnes vyšlo 15 článků

Na Slevomatu seženete i nemožné – dokonce i sklep v tunelu Blanka

Na Slevomatu seženete i nemožné – dokonce i sklep v tunelu Blanka

Slevomat – oblíbený slevový portál – nabízí výhodné vouchery prakticky na všechno. Můžete si za lukrativní cenu zajít na romantickou večeři ve dvou nebo vyrazit na luxusní dovolenou. Ale fenomenální sleva, která se k dnešnímu ránu na portálu objevila, si získala spoustu zájemců. Jedná se o sklepy v tunelu Blanka. A my o této slevě víme více!

Sklep v tunelu Blanka o velikosti až 15 metrů čtverečních může být i váš, pokud jste stihli koupit voucher za 10 000 Kč. Jestliže se vám doposud nenabídla tak výhodná nabídka na sklep, ve kterém uskladníte nepotřebné věci, nyní máte šanci. A co víc? Získáte prostor na skvělém místě, které je hlídané kamerovým systémem.

Vouchery Slevomat nabízí ve spolupráci s magistrátem města. Výměnou za zakoupený voucher dostanete klíče ke sklepu. Je to originální nápad, o němž se vedly doposud jen spekulace. Ale s příchodem nového měsíce vyšel magistrát s pravdou ven.

Tři velikosti sklepů:

  • Malý sklep – 5 metrů čtverečních
  • Standardní sklep – 10 metrů čtverečních
  • Velký sklep – 15 metrů čtverečních

Zdroj: Slevomat.cz

Štítky: ,

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru