Dnes vyšlo 15 článků

Na ruském trhu zaboduje telefon ze dřeva, zlata a stříbra

Ačkoliv Rusko nepatří mezi technologické giganty na poli s chytrými telefony, ruská společnost YotaPhone konkurovala vlajkovým lodím renomovaných firem zejména cenou. Nicméně, v tak obrovské zemi je jedna společnost specializovaná na výrobu chytrých telefonů málo. Brzy by se měl na trhu objevit nový produkt, který vsází především na luxusní materiály.

Sergej Senchihin se svým týmem poslal do soutěže časopisu Forbes „Škola mladého miliardáře“ nový telefon, který vystupuje pod novou značkou Space Phone. Produkt si získal pozornost nejen kvůli zemi původu, ale také kvůli svým zajímavým funkcím.

Screenshot_6

Space Phone ze dřeva, zlata a stříbra

Předpokládá se, že telefon bude mít velice dobrý hardware. Nicméně, bližší specifikace zatím nejsou známé. Tým do budoucnosti plánuje výrobu ruských smartphonů z atraktivních materiálů, jako je dřevo, stříbro, zlato a hliník. Tyto materiály se používají především v leteckém průmyslu a měly by prorazit také do výroby chytrých telefonů, alespoň v Rusku.

Propagační materiály ukazují, že smartphone bude disponovat operačním systémem Android ve verzi nižší než 5.0. Na druhou stranu, mohou klamat pouze snímky prototypu.

Screenshot_7

Ruský telefon, který klade důraz na luxusní materiály.

Bude mít Space Phone cílovou skupinu?

Zakladatelé předpokládají, že smartphony by měly zaujat zejména klientelu preferující kvalitu.

„Pro lidi, kteří si chtějí koupit drahý telefon, není prakticky žádný výběr. A my jim chcete tuto možnost poskytnout.“

Zdroj / Foto: Hi-tech

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru