Na nový iPhone se už nyní stojí fronty před prodejnou Applu v New Yorku

Zbývá již několik dní do oficiálního představení nového modelu iPhonu. A už nyní se stojí fronty. Aktuálně skupinka lidí „sídlí“ před prodejnou společnosti Apple v New Yorku. Proč tam jsou? Chtějí buďto být prvními majitely nového iPhone, vydělat slušné peníze za jeho prodej a nebo „drží místo někomu jinému“. Ano, je to tak. Jenom třeba tím, že se postavíte před prodejnu a jste tam celý den, můžete dostat na ruku 7000 dolarů, což rozhodně málo není.

Společnost Samsung může tiše závidět, protože něco takového je vážně zajímavé! Minulý rok představila společnost Apple rovnou dvě vlajkové lodi v podobě iPhone 5C a 5S. Avšak, za několik dní má dojít k oficiálnímu představení nového modelu iPhone 6, na který se s velkým napětím čeká. Jak bude vypadat? Bude lepší? Kolik bude stát? Na tyto otázky dostaneme odpověď až 9. září. Bohužel, ale i přes to se hodně lidí nenechává odradit. Zatímco při klasickém nákupu čekáte u pokladny několik minut, fanoušci Apple čekají již teď! A ještě několik dní čekat budou! Chtějí totiž mít jako první na světě nový model iPhone nebo si jen slušně přivydělat.

BwoB_oFIUAAXCcN

 Kolik si můžete vydělat za stání ve frontě?

Za to, že stojíte v řadě si podle CNBC můžete celkem slušně vydělat, odhadem tak 7000 dolarů pouze za to, že čekají ve frontě. Co následuje? Vystojí frontu a buďto místo prodají někomu jinému za slušný obnos nebo prodají jeden z prvních iPhone 6 opět za slušný obnos. Taková otázka, kolik byste byli ochotní dát peněz za to, že byste byli prvním majitelem nového iPhone?

Zdroj: CNBC

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru