Tisková zpráva: Na Moravě vznikla nová mediální agentura KNOWMORAVIA

V moravském regionu se klienti mohou obracet na nově vzniklou mediální agenturu – KNOWMORAVIA. Je společným projektem komunikační skupiny KNOWLIMITS Group a brněnské agentury Break Point Communications. Svým klientům nejenom z moravského regionu bude poskytovat služby v oblasti strategie, plánování a nákupu médií, a to v České republice i v zahraničí. 

„KNOWMORAVIA nabízí profesionální a flexibilní servis a také atraktivní nákupní ceny v rámci všech mediatypů. Díky předešlým zkušenostem v oblasti marketingu a dlouhodobému působení v regionu známe potřeby moravských firem. Jsme schopni vhodně využít know-how agentury s mezinárodním přesahem, která se dlouhodobě pohybuje na předních místech hodnocení RECMA,“ uvedl Petr Krhánek, Executive Director KNOWMORAVIA.

KNOWLIMITS Group od projektu očekává ještě lepší zajištění agenturních služeb, a to zejména v moravském regionu a přilehlých lokalitách. „Vždy bylo naší snahou být klientům co nejblíže. Spolupráce v rámci KNOWMORAVIA nám umožní poskytnout plnohodnotný servis velké mediální agentury v kombinaci s lokálním přístupem v jednom z nejrychleji rostoucích regionů České republiky,“ uvádí Jan Vidím, CEO KNOWLIMITS Group.

Mezi klíčové služby poskytované nově vzniklou mediální agenturou patří mediální poradenství, mediální plánování a příprava mediálních strategií, při jejichž tvorbě je využívána řada analytických nástrojů sdílených s KNOWLIMITS Group. Z dalších aktivit, které pro své zákazníky KNOWMORAVIA zajistí, se řadí efektivní nákup mediálního prostoru v rámci všech mediatypů a zprostředkování výběru dodavatele produkčních služeb v oblasti tvorby audiovizuálních spotů a grafiky ostatních reklamních nosičů. Zajímavou možností v rámci skupiny KNOW je příležitost využívat služby v oblasti instore reklamy, na kterou se specializuje jedna ze sesterských společností, která mimo jiné exkluzivně nabízí reklamní prostor v místě prodeje v řetězcích prodejen TETA a Makro.

Break Point Communications je moravská reklamní agentura se sídlem v Brně a pobočkou ve Vyškově založená v roce 2007. Zpočátku se agentura zaměřovala na oblast poradenství v oblasti obchodu a marketingu, přípravou integrovaných marketingových koncepcí a plánů, realizací mediálních kampaní a Public Relations. Postupně se portfolio agentury rozšířilo o event management, design, grafiku a digitální komunikaci.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru