Tisková zpráva: Na JoomlaDay Prague přijedou hlavní vývojáři Joomly! a guru VirtueMartu

Svou účast na prvním oficiálním JoomlaDay v České republice potvrdili kromě spoluzakladatele Joomly! Briana Teemana i její další světoznámí představitelé, vývojáři Radek Suski a David Hurley, a také guru VirtueMartu Max Milbers.

JoomlaDay se bude konat 1. března 2014 na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze. Kromě zahraničních hostů se na něm objeví také zvučná jména z tuzemska jako Svatopluk Vít, který Joomlu! do České republiky přivedl, nebo Jan Guziur, majitel Joomlaportal.cz, oficiálních stránek české Joomla! komunity.

Akce je zdarma, stačí se zaregistrovat na interaktivním webu. Web funguje jako sociální síť, účastníci se tak mohou navzájem spřátelit, diskutovat (sami mezi sebou i s přednášejícími), či se registrovat na jednotlivé přednášky a workshopy.

O čem se na JoomlaDay bude mluvit?

JoomlaDay odstartují přednášky zahraničních hostů, které se budou týkat zejména nové Joomly 3 a jejího směřování, dále Joomla! Framework – bázi pro vytváření webových aplikací,  a VirtueMartu.

Další program je rozdělen na tematické sekce, které se týkají integrace webů s jinými programy, workshopů, developerských vychytávek nebo internetového marketingu. Pokud vás zajímá, co si připravit na workshop Programování pluginu krok za krokem nebo o čem přesně se bude diskutovat v přednášce Joomla! a její licence, podívejte se na https://www.joomladayprague.org/program.

Kromě toho si všichni účastníci budou moct v rámci sekce Round Table individuálně popovídat se zahraničními hosty nebo představit před všemi účastníky akce svůj vlastní projekt v sekci MŮJ PROJEKT za 5 minut. Máte-li zajímavé téma nebo chcete JoomlaDay Prague jakkoli podpořit, kontaktujte organizátorku Kateřinu Kubovou: katerina.kubova@easysoftware.cz, telefon: 721 959 735.

Kateřina Kubová

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru