Na Instagramu se konečně dají přibližovat fotky i videa

Instagram posledního půl roku představuje jednu novinku za druhou a teď přichází další, kterou uživatelé určitě ocení. Fotky na něm se nově dají přibližovat, což doposud nebylo možné. Funkce je bohužel dostupná zatím pouze na iOS.

Instagram přidává funkce, díky kterým se z něj stává lepší sociální síť, a tahle není výjimkou. Od včerejška si totiž můžete klidně přiblížit každou nedokonalost na obličeji lidí, které sledujete, přestože je nemáte rádi.

Instagram byl vždycky spíš o sdílení momentů, takže bylo zbytečné řešit zoomování fotek. Jenže v dnešní době jsou mobilní telefony vybavovány stále lepšími fotoaparáty a vznikají profesionální fotky, které se občas hodí lépe prozkoumat.

Přibližování funguje pro fotky i videa na zdi, na profilech a ve funkci Explore.

mom

Podobným vtípkům už je konec.

Nefunguje vám to?

Jako obvykle si funkci jako první užívá část populace, co má iOS. Android se dočká „v nadcházejících týdnech“. Na Windows Phone už nikdo nemyslí.

Každopádně pokud vám funkce na iOS nefunguje, zkuste restartovat zařízení. Anebo prostě počkejte. Ozývají se názory uživatelů, kterým to prostě nejde, takže je možné, že je novinka uvolňována postupně.

instagram-zoom

I pod příspěvkem Instagramu (@instagram) se objevují komentáře lidí, kterým funkce nefunguje

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru