Dnes vyšlo 15 článků

Na Instagramu můžete posílat zprávy a zahájit skupinový chat

Instagram se den ode dne mění. Nedávno jsme vás informovali o tom, že aplikace umožňuje sdílení fotografií v obdélníkovém formátu, nikoliv pouze ve čtvercovém, jak bylo doposud pro Instagram charakteristické. Vývojářský tým Instagramu nepřestává překvapovat, neboť přichází s dalšími novinkami.

Sociální platforma pro sdílení fotografií nyní umožňuje posílání zpráv jednotlivcům i skupině lidí. Přes zprávu se dají posílat jak fotografie, tak i klasický text či emotikony. Instagram tímto získává plnohodnotný chat jako každá jiná sociální síť.

instagram 1

Zprávy můžet posílat jednotlivcům i skupinám lidí

Novinkou je ikona zahnuté šipky, která se nachází pod každou fotografií. Jakmile na ni kliknete, můžete poslat danou fotografii některému z vašich kontaktů. Pokud jste chtěli upozornit přítele na nějakou zajímavou fotku, museli jste ho označit v komentáři. Nicméně tomu je konec. Stačí ji odeslat zprávou. K tomu můžete připojit i nějaký text.

instagram 2

Přátelům můžete poslat fotografii soukromou zprávou

Zdroj: Android Community

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru