Na Instagramu je největší virtuální burger na světě

Na Instagramu je největší virtuální burger na světě

Pokud jste zrovna hladoví, možná byste měli okamžitě přestat číst. Je to sice jen virtuální podoba, ale vypadá fakt k nakousnutí.

Burger King patří na sociálních sítích mezi ty aktivnější a kreativnější značky. No a protože se francouzský Burger King právě přidal na Instagram pod účtem @burgerkingfr, na začátek to museli něčím pořádným oslavit. A tak vytvořili největší virtuální burger na světě.

S pomocí francouzské digitální agentury Buzzman se rozhodli pro náročnou práci. Na Instagram postupně nahráli přes 90 fotografií. Na každé z nich je část burgeru, takže dohromady vytváří iluzi jedné obrovské pochoutky.

Pokud jste teď ovšem na počítači a otevřete si adresu instagram.com/burgerkingfr, zřejmě budete trochu zklamaní. V desktopovém podání totiž žádný burger neuvidíte. Nápad je koncipován tak, že funguje jenom v mobilním prostředí, kde se na Instagramu zobrazují tři fotky v jednom řádku.

Pak to vypadá nějak takhle:

burger-king

Máte taky chuť se zakousnout?

Zdroj: We Are Social Media

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru