Dnes vyšlo 15 článků

Na Instagram nyní můžete nahrávat minutová videa

Dva měsíce poté, co Instagram umožnil nahrát 60 sekundová videa svým inzerentům, dal tuto možnost i běžným uživatelům. Až dosud byla povolená délka videí pouhých 15 sekund. Maximální povolená délka je tedy v současné době čtyřnásobná. Společnost uvádí, že se na Instagramu za poslední půlrok doba strávená nad sledováním videí zvýšila o 40%.

Nejprve byla tato délka videí umožněna pouze inzerentům, kterým 15 sekundové video pro natáčení svých reklamních spotů nestačilo. Při čtyřnásobné povolené délce videí by již neměli mít s vytvářením videoreklam problém a Instagram tak získá více peněz z reklamy. Nyní ale Instagram umožnil nahrávat 60 sekundová videa i běžným uživatelům.

instag

Sestřihy videí

Navíc, minutová videa bude možné stříhat z více materiálů a mohou tak vzniknout sestřihy těch nejlepších záběrů. Tato změna by měla být k dispozici již tento týden pro iOS, uživatelé Androidu si na tuto možnost počkají o něco déle.

zdroj/foto: theverge, instagram

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru