Dnes vyšlo 1 článků

Na Flickru nyní najdete vizuálně podobné obrázky!

Používáte k vyhledávání obrázků pro vlastní blog, pozvánky či jiné grafické záležitosti nástroj Flickr? Pak vás možná potěší, že Flickr nyní přidal možnost vyhledávání vizuálně podobných obrázků. Tato funkce se může hodit, ale je pořádně schovaná. Jak ji tedy najdete?

Pokud máte vlastní blog nebo čas od času vytváříte grafické materiály, bez pěkných obrázků se zkrátka neobejdete. Pokud obrázky získáváte právě na Flickru, jistě vás potěší, že zde přibyla funkce vyhledávání vizuálně podobných obrázků. Jen je pečlivě schována, tak není jednoduché tyto  obrázky najít.

Kde najdete vizuálně podobné obrázky?

flickr

Stačí ale vědět, kam kliknout a spoustu podobných obrázků získáte během několika vteřin. Najedete-li myší na zvolený obrázek, v pravém horním rohu se zobrazí 3 tečky a možností „see more“. Na tuto frázi stačí kliknout a podobné obrázky jsou na světě!

zdroj/foto: venturebeat

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru