Dnes vyšlo 15 článků

Na Facebooku se prodávají tři tisíce tarantulí

Na Facebooku se prodávají tři tisíce tarantulí

Sociální sítě se často používají pro různé účely. Někdo se tam chlubí fotkami z dovolené, někdo tam prodává 3000 živých pavouků.

Jeden muž prostě jednoho dne zjistil, že má až moc pavouků, se kterými nemá co dělat. Přesněji se jedná o více než 3 tisíce tarantulí. Mnoho z nich je dospělých, ale jsou mezi nimi ještě pavoučí děti. Někteří jsou velcí jako nehet, jiní jako dlaň. Každý je v samostatné krabici. Těžko říct, zda se jedná o samce či samičky. Cena některých z nich je ovšem až 300 dolarů za kus.

Jak se to stane, že někdo vlastní tolik pavouků?

Muž, který je prodává, se k nim očividně dostal docela náhodou. Jejich skutečný majitel totiž odjel a nechal je napospas vlastnímu osudu. Pokud se o ně nikdo nebude starat, umřou hlady. Společně s pavouky si proto můžete zakoupit i trochu madagarských švábů a červů, kterými je budete krmit.

tarantule

A proč byste si je měli pořídit?

Samozřejmě by se vám mohli hodit, pokud se chovu pavouků nebo podobné havěti věnujete. Prodávající muž ale dodává, že by to mohla být taktéž skvělá investice. A určitě by vás napadlo i pár dalších využití. Co takhle pěkně vylekat přítelkyni?

Tak co? Na kolik hladovějcích tarantulí byste si troufli? Všichni trpící arachnofobií teď jistě doufají, že jsou tyhle fotky jen podvodem a povedeným facebookovým vtípkem.

Zdroj: DailyDot, fotografie: Flickr – Andy Moore

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru