Na eBayi se prodává obojživelné Lamborghini

Dneska tu máme tip pro všechny náročné řidiče. Na eBayi se totiž prodává auto, které jeho majitel popisuje jako „obojživelné“, a cena vůbec není tak hrozná, jak byste očekávali. Jen ta obojživelnost je trochu sporná. Plavat totiž neumí.

Ono na eBayi se prodává kde co, ale tahle nabídka je fakt trochu podivná. Inzerent píše, že se jedná o jediné obojživelné Lamborghini svého druhu, a přesto ho prodává za tak nízkou cenu. Angličan Paul Cross si za něj žádá pouhých 635 000 Kč, což je na Lamborghini dost málo.

lambo

lambo4

Cena však odpovídá stavu. Auto není zrovna nejnovější a má za sebou dlouhou historii. Bylo například dvakrát předěláno na jinou stranu. Nejdřív byl volant napravo, pak nalevo a pak zase zpět vpravo. Potřebovalo by nová sedadla, pneumatiky, brzy a dveře. A taky pár dalších oprav. Současný majitel dodává, že tyhle opravy budou stát tak nejméně milion a půl korun.

lambo2

Máte zájem? Mrkněte na eBay.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru