Dnes vyšlo 15 článků

Na eBay byl k mání ukrajinský bombardér

Na eBay byl k mání ukrajinský bombardér

Ebay je největší aukční server na světě. Můžete zde koupit úplně všechno – od oblečení přes elektrospotřebiče až po auta či známky. A nyní tam byl k mání dokonce i ukrajinský bombardér.

Aukce byla už asi 2 dny, ale až nyní se ji dostalo pozornosti. A aukce o něj se zúčastnilo už 5 lidí. Vyvolávací cena přitom nebyla nízká – 3 milióny dolarů, tedy asi 60 miliónů korun.

A prodejce? Ten je na eBay již zběhlý. Jedná se o společnost, která se nachází ve Švýcarsku, Německu a na Ukrajině. Zajímají se o produkci a distribuci materiálu z Ukrajiny a ze zbytku světa. Sídlo mají ve Švýcarsku. Bombardér TU – 95MS prý získal jejích partner.

eBay aukce letadlo

Dle prodejce bylo letadlo vytvořené v roce 1987 a letělo zatím kolem 450 hodin. Vzhledem k tomu, že má být schopno letět 5 tisíc hodin. Letadlo je tedy podle prodejce v dobrém stavu.

Měli jste zájem o toto letadlo? To je nám líto. EBay tuto aukci  před pár minutami zrušilo. Asi se jim nelíbili takovéto drahé aukce či co. Nebo že by pochybovali o legálnosti takového obchodu?

zdroj: buzzfeed.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru