Dnes vyšlo 15 článků

Na co si můžete najmout hackera a za jakou cenu?

Na co si můžete najmout hackera a za jakou cenu?

Webové stránky jsou dnes nedílnou součástí mnoha společností. Jejich nefunkčnost by ve většině případů mohla znamenat záhubu společnosti. V dnešní době je možné objednat si hackery na mnoho činností, z nichž některé rozhodně nejsou legální. Pojďme se společně podívat na to, které to jsou, a kolik si za ně hackeři nechávají zaplatit.

Nástroj pro hacknutí účtu na Facebooku – 19,99 dolarů na 3 měsíce

2015-05-12_205101

Je možné koupit si od hackerů v rámci fóra nástroj s názvem Facebook Hacker, který umožňuje proniknout do účtů na Facebooku. Tvrdí, že tento nástroj hackne jakýkoliv účet na Facebooku pomocí více metod.

Kurzy hackování  – od 20 dolarů

2015-05-12_205901

Hackeři nabízí i školení základních dovedností. Naučí vás například DDos útokům, které vedou k oslabení výkonu webových stránek vlivem příliš vysokého počtu přístupů v jeden okamžik. Část se platí předem, zbývající částka je splatná po dokončení kurzu. Jednou z možností je například Hackeracademy.

Přístup k účtu na Gmailu – 90 dolarů

2015-05-11_125305

zdroj: HackerList

V rámci webové stránky zvané Hackers List je možné zadat požadavek a hackeři vám zde nabídnou své služby včetně informace o ceně, kterou požadují za splnění daného úkolu. Je možné nejen dostat se do účtu na Gmailu (za cca 90 dolarů), ale i do účtu na Facebooku za zhruba 350 dolarů.

Zlepšení hodnocení na Yelp

Jednou z nejpopulárnějších nabídek je zlepšení hodnocení v rámci Yelp. Nabízejí tak nejen vložení dobrých hodnocení, ale i odstranění těch špatných. Někteří hackeři dokonce nabízí tuto službu za paušální měsíční poplatek a zaručují se vám, že v daný měsíc bude hodnocení vaší společnosti velmi dobré.

Šifrování – 8 dolarů

Šifrování je jednou z nejčastějších a nejstarších služeb hackerů. Hackeři zkontrolují, zda může být malware detekován antivirovými nástroji, a následně zašifrují soubor tak, že se stane prakticky nezjistitelným.

zdroj/foto: businessinsider.com, flickr.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru