Na Airbnb si lze pronajmout Netflix and Chill místnost

Když u nás před časem vyšel článek o tom, že Netflix je konečně dostupný i v Česku, záměrně jsme s úsměvem ke článku přidali obrázek s nápisem „Netflix and Chill“. Jeden čtenář se nás ptal, jestli to byl účel, nebo nemáme tušení, co to vlastně znamená. My to tušení měli.

Věříme, že význam spojení Netflix and Chill zanedlouho bude znát většina Čechů. A co to tedy vlastně znamená? Mladí anglicky mluvící lidé jsou běžně zvyklí prohlašovat, že se svou přítelkyní sledovali Netflix a chillovali. Co si pod tím představit? Jednoduše řečeno že se spolu vyspali a v pozadí jim přitom běžel nějaký seriál na Netflixu. Však se něco takového děje běžně všem partnerům ve všech zemích, když se snaží společně koukat na film.

Domácí kino s postelí

No a notoricky známý slogan Netflix and Chill v současné době slouží jako dobrý marketingový tah. Na Manhattanu si můžete pronajmout speciální Netflix and Chill pokoj za 10 206 Kč na noc. Je na něm něco extra? Ani ne. Jen postel se stylovým povlečením, plný bar a HD projektor, abyste si připadali jako v kině.

netflixandchill2

Kromě projektoru a plné lednice není na pokoji nic neobvyklého

netflixandchill3

Jako domácí kino

Netflix s tímto dílem nemá nic společného, ale prý se mu nápad líbí. Vytvořil ho newyorský umělec Tom Galle a pár jeho přátel. Na celý únor je místnost rezervována pouze na jednu noc, ale Galle plánuje ji dát na Airbnb k dispozici ještě na pár měsíců. Takže pokud by vás zajímalo, jaké to je provádět Netflix and Chill v místnosti, která je k tomu výhradně určená, čeká na vás.

Komentáře

Nahoru