Tisková zpráva: mymaga: nová značka ve světě pomůcek pro vzdělávání budoucích generací

Společnost JP-Inspiring Knowledge (JP-IK), největší dodavatel zařízení pro studenty na světě, oznámila ve spolupráci s Intel® Education uvedení nové značky určené pro oblast vzdělávání: mymaga. První řada výrobků se začne prodávat v 16 evropských zemích nejpozději od konce roku 2014.

(Logo: https://photos.prnewswire.com/prnh/20141114/717111-a )

(Foto: https://photos.prnewswire.com/prnh/20141114/717111-b )

„mymaga vznikla na základě našich obrovských zkušeností v oblasti vzdělávacích projektů a spolupráce s miliony studentů po celém světě,“ sdělil Jorge Sá Couto, předseda představenstva JP-Inspiring Knowledge.

JP-IK nyní nabízí evropským zákazníkům svoji odbornost v oblasti projektů pro ministerstva školství a jiné státní orgány. mymaga představuje přenosná technická řešení přizpůsobená pro účely vzdělávání.

Zařízení mymaga nabízí rodičům nástroj investování do vzdělání svých dětí založený na hodnotách inovace, inspirace, objevování, sebedůvěry a lidskosti, aby mohla vzniknout schopná a úspěšná nová generace.

Značka mymaga nyní na evropském trhu představuje svoji první výrobkovou řadu – FLUXseries – se dvěma vzdělávacími zařízeními: FLUX, 10palcový (25cm) tablet a FLUXmini, 7palcový (18cm) tablet. Mezi jejich jedinečné vlastnosti patří: nejodolnější kostra a kryt na trhu s odolností proti nárazům a vniknutí kapalin a prachu; vzdělávací software od divize Intel® Education Solutions; aplikaci pro rodičovský dohled mymaga; a komplexní sada pro přírodní vědy.

K posilování výhradní koncepce mobilního vzdělávání značky mymaga Jorge Sá Couto dodává: „Žádná jiná značka na trhu nenabízí takový stupeň zaměření na vzdělávání.“

FLUX a FLUXmini lze již zakoupit v prodejních sítích v Německu, Británii, Rakousku, Itálii, Španělsku a Portugalsku. Distribuce pokryje celou Evropu do konce roku 2015.

Společnost JP-Inspiring Knowledge (JP-IK) se sídlem v Portugalsku byla založena v roce 1989 a stojí v čele celosvětové referenční iniciativy, která je průkopníkem vzdělávání pomocí informační a komunikační technologie. JP-IK je největším prvovýrobcem na světě, který využívá studentská zařízení Intel® Classmate. V současnosti společnost působí na trzích ve více než 70 zemích a dodala přes 7 milionů studentských zařízení po celém světě. mymaga™ je nejnovější značkou společnosti JP-IK.

mymaga™ je značkou společnosti JP-Inspiring Knowledge

Naším posláním je poskytovat budoucím generacím nástroje k rozvoji schopností a sebedůvěry. Zařízení mymaga jsou určena k inspiraci a přípravě generace, která bude muset v budoucnu řešit celou řadu nových výzev.

Bližší informace najdete na https://www.mymaga.eu

Kontakt:

Nádia Leal Cruz

PR & Communications

media@mymaga.eu

Zdroj: JP-Inspiring Knowledge / mymaga

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru