MXIII G TV Box – televize, která se vám postará o zábavu 24 hodin denně

MXIII-G TV Box je jednoduchá streamingová krabice, která pracuje na operačním systému Android 5.1. Televizní box je poháněný chipsetem Amlogic S812 a disponuje 2GB pamětí RAM a 8GB interní pamětí. V neposlední řadě uživatelé ocení přítomnost portu Gigabit Ethernet 1000M LAN.

MXII-G TV Box umožňuje spustit jakoukoliv aplikaci určenou pro platformu Android na vašem televizoru. O stabilní a vysoký výkon se stará procesor S812 Quad Core s taktovací frekvencí 2.0 GHz. Grafickou stránku má na starosti GPU Octa core ARM Mali-450. Prostřednictvím tohoto zařízení si můžete přehrávat HD videa na televizoru z internetu a místních médií.

201507021107289710

MXIII – G TV Box s Androidem

Co balení obsahuje?

  • 1x samotné zařízení, tedy MXII – G TV Box
  • 1x napájecí adaptér
  • 1x HDMI kabel
  • 1x IR dálkové ovládání
  • 1x anglický manuál

Proč je MXII tak exkluzivní?

Televizní box pracuje na operačním systému Android 5.1. Skutečné rozlišení je 4k x 2k, čímž dokáže poskytnout slušnou kvalitu zvuku i videa. Podporuje téměř všechny populární audio a video formáty.

  • Podporované audio formáty: FLAC, RM, MP3, WMA, AAC, OGG
  • Podporované video formáty: MPEG, MOV, RM, MP4, AVI, DAT WMV, MPG, MKV
  • Podporované formáty obrázků: BPM, GIF, PNG, JPG

Zařízení pracuje na platformě Android 5.1, která je rychlá a stabilní. Prostřednictvím této verze máte přístup k více než 800 000 aplikacím, včetně appek Facebook, YouTube, Picasa a další.

Jak jsme již zmínili, interní kapacita je 8 GB. Pakliže požadujete větší kapacitu, je možné ji rozšířit až na 32 GB. Můžete tak bez problémů stahovat různé aplikace, hrát hry, sledovat filmy a provádět další operace.

Prostřednictvím rozhraní Bluetooth 4.0 se můžete připojit k nejrůznějším zařízením – počítač, mobilní telefon, klávesnice a další. Samozřejmostí je konektor HDMI 1.4, jehož prostřednictvím připojíte televizor. Můžete se těšit na rozlišení 4k x 2k Full HD, které vám poskytne opravdový multimediální zážitek.

201507021107298596

Přes Bluetooth připojíte spoustu zařízení

Součástí boxu jsou 2 USB porty a 1 OTG port. Můžete snadno napojit myš a klávesnici pro komfortnější ovládání a práci.

Rozměry a váha

Samotný TV box se pyšní poměrně malými rozměry, a to konkrétně 11,4 x 11,4 x 2 cm. Minimální rozměry se odráží také na nízké hmotnosti, která je 0,201 kg.

Kolik “chytrá televize” stojí?

Internetový obchod Gearbest nabízí tento produkt za 63,99 dolarů, což je v přepočtu 1 600 Kč. Můžeme říct, že za málo peněz dostanete hodně muziky.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru