Muž získal ve World of Warcraft VŠECHNY achievementy. Trvalo mu to více než 17 tisíc hodin!

Achievementy. Toto slovíčko lze do češtiny přeložit i jako „významný čin“. V online hře World of Warcraft je přesně 2057 achievementů. A v úterý se objevil hráč, který je získal všechny. A ne, není to vývojář z Blizzardu.

Jedná se o neobyčejného ruského hráče s přezdívkou Хируко. Prošel všemi dungeony, získal všechny legendární předměty, vyhrál tisíce zápasů v PvP. A mimo jiné dokázal jako první na serveru dostat svoje postavy na level 90.

Má je skutečně všechny

Má je skutečně všechny

Jak dlouho mu to trvalo?

Každého z vás jistě napadnou otázkou typu: „Jak to dokázal?“ nebo „Bylo to poctivě?“. Mnoho lidí napadlo, že si jednoduše nechal spojit více účtu dohromady. To (bohužel) není pravda.

S tímto úspěchem se rozhodl pochlubit na jednom fóru zaměřeným na MMO hry. Zde se ho pochopitelně zeptali, jak dlouho mu to trvalo získat. Jeho odpověď byla děsivá – jenom na své hlavní postavě strávil více než 717 dní!

To jsou asi nějaké 2 roky čistého času. Samozřejmě nějaký ten čas měl zaplou hru, aniž by se ji věnoval, ale je nutno vzít v potaz, že měl dalších 8 postav. A každé se musel věnovat desítky hodin.

Takto vypadá jeho herní doupě

Takto vypadá jeho herní doupě

Další stinná stránka

Dokázal se jako první na serveru dostat na maximální úroveň. Toto se podaří „mnoha“ lidem. V čem je háček? Že on toto dokázal s devíti postavami. Mnoho lidí ho tedy automaticky označilo za podvodníka.

Na to byl nucen reagovat tím, že vysvětlil, jak toho dokázal. A jeho způsob vůbec nebyl fér. Jak on, tak i celá jeho guilda vždy přešli na poloprázdný server, aby toho mohl dosáhnout. To je ještě ok.

Několik hráčů je jenom pár achievementů za ním...

Několik hráčů je jenom pár achievementů za ním…

A proč s ním přecházela celá jeho guilda? Potřeboval totiž někoho, kdo zpomalí ostatní hráče. A tím zpomalením myslíme, že je bude zabíjet pořád dokola. Na konec se mu tedy podařilo získat dané ocenění, ale tím zkazil hru desítkám hráčů.

Budoucnost

Asi si říkáte, co bude dělat nyní, když nový datadisk Warlords of Draenor je ještě daleko. Hodlá se přesunout na další hry od Blizzardu. Chce dosáhnout vše achievementů ve hrách Diablo III a Starcraft II.

Jak dlouho mu to bude trvat? To asi ani on sám neví. Ale času má zřejmě dost. Kromě toho se chce totiž dostat v zatím nejnovější hře od Blizzardu, v Hearthstone, mezi legendární hráče, tedy na úplný vrchol herního žebříčku.

zdroj: kotaku.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru