Muž zabil svou ženu a fotky jejího těla nahrál na Facebook

Muž zabil svou ženu a fotky jejího těla nahrál na Facebook

Zdá se to příliš hrozné, než aby to byla pravda. Muž z Floridy zabil svou manželku a přiznání ke svému činu včetně fotografií těla nebohé ženy nahrál na Facebook. Muž byl již za vraždu své ženy zatčen.

Derek Medina z Floridy nahrál na svůj facebookový profil extrémně brutální fotografie zhrouceného a zakrváceného ženského těla, které mělo patřit jeho manželce. „Odpočívej v pokoji, Jennifer Alfonso,“ napsal k tomu. „Půjdu do vězení nebo dostanu trest smrti za zabití své ženy, miluju vás, lidi, budete mi chybět, opatrujte se, lidi na Facebooku uvidíte mě ve zprávách, moje žena mě bila a já nedokážu tohle zneužívání už déle vydržet tak jsem udělal co jsem udělal, doufám že pochopíte.“

Derek Medina z Foridy zabi svou ženu a fotografie jejího těla zveřejnil na Facebooku

Facebookové přiznání Dereka Mediny k vraždě své ženy a řada šokovaných komentářů jeho přátel

Muž se k činu sám přiznal – manželku zastřelil po hádce

Místní policie nalezla odpoledne tělo mrtvé ženy v domě, kde pár bydlel. Medina se ve čtvrtek ráno dostavil na policii, kde oznámil, že měl hádku se svou ženou, která skončila tím, že ji zastřelil. O několik hodin dříve změnil Medina svou úvodní fotku na Facebooku na foto z dovolené, kde je se svou ženou a dcerou.

Derek Medina zastřelil svou ženu a její fotografie nehrál na Facebook

Takto vypadala facebooková stránka Dereka Mediny, než byla zablokována – rodinná idylka se ženou a dcerou…

Facebooková stránka Dereka Mediny byla ještě nějakou dobu poté přístupná veřejnosti, a to včetně šokujících snímků. V současné době je jeho účet již nedostupný.

Medina byl aktivním autorem knih, zaměřených na sebezdokonalování a dosahování vysněných cílů.

Zdroj: https://goo.gl/w30fs0

Komentáře

Nahoru