Muž se oženil se svým smartphonem

Pokud si myslíte, že trávíte příliš času na telefonu, podívejte se na tohoto muže. Podle lasvegaské zpravodajské stanice KTNV Aaron Chervenak (34) vážil cestu do kaple Little Vegas Chapel, aby uzavřel bizarní manželství se svým chytrým telefonem.

„Zpočátku jsem reagoval, že: ‚Co?‘ Ale pak jsem byl nadšený a řekl jsem, že jdeme na to. Skutečně neexistuje příliš lidí, kteří by se chtěli oženit s neživými objekty,“ prozradil majitel kaple Michael Kelly.

svatba

Zdroj: YouTube

Uzavřít sňatek s objektem není v Nevadě (ani kdekoliv jinde) legální. A proč tedy muž uspořádal falešný obřad se smartphonem?

„Lidé jsou se svými smartphony spojení a žijí s nimi po celou dobu,“ řekl Kelly. „Lidé jsou s nimi 24 hodin denně, chodí se svým mobilním telefonem spát a probudí se s ním. Telefon je první věc, kterou kontrolují. Myslím, že to chtěl vyzkoušet. Může se stát technologie člověkem?“

prsten

Zdroj: YouTube

Aaron Chervenak chtěl pochopit svůj vztah se smartphonem, a proto se rozhodl pro svatbu. Oblékl si černý oblek a přijel v růžovém cadillacu.

„Vzpomeňte si na všechnu radost a smích, který jste spolu zažili ještě před tím, než jste se rozhodli vzít a ctít jeden druhého až do smrti,“ dodává oddávající.

cadillac

Muž přijel v růžovém cadillacu. Zdroj: YouTube

A když si měli vyměnit prsteny, Aaron vložil prst do speciálního pouzdra, ve kterém byl smartphone uložený.

Zdroj: Mic/a>

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru