Muž, který ještě nikdy nebyl na rande: Ed Chapman si pronajal billboard

Muž, který ještě nikdy nebyl na rande: Ed Chapman si pronajal billboard

Třiadvacetiletý Ed Chapman z Leedsu je celý život svobodný, přestože léta zkoušel běžné způsoby hledání lásky, jako jsou seznamovací aplikace nebo chození po barech.

Tvůrce obsahu se proto rozhodl vzít si příklad z mnoha příruček nezadaných mužů a místo toho se propagovat na obřím billboardu v Leedsu. Na billboardu je uvedena e-mailová adresa, na které ho lidé mohou kontaktovat.

Ed řekl: “Dosáhl jsem věku, kdy jsem si říkal, že už jsem měl být alespoň na jednom rande. Ale po celých svých 23 let jsem byl svobodný a jsem připraven najít někoho, s kým bych snad mohl mít vztah. Vyzkoušel jsem několik seznamovacích aplikací, ale vůbec mi to nešlo, tak jsem se rozhodl, že musím zkusit něco jiného, a napadlo mě, že mít vlastní billboard by byl dobrý způsob, jak se seznámit.

Ed řekl, že billboard se mu už vyplatil, protože dostal “několik zpráv” od žen ve věku od 18 do 48 let.

Všechny ženy zatím Edovi řekly, že billboard je “skvělý nápad”, který je rozesmál.

„Také si myslely, že je skvělé, že se vystavuji a je to to, co hledají u potenciálního partnera. ‘Mluvil jsem se čtyřmi ženami a všechny se mnou chtějí jít na rande. Těším se, až si s nimi domluvím první rande. Je to skvělé znamení, že se mi lidé ozvali, a ukazuje mi to, že to s mým milostným životem nebude navždy jenom zkáza. Moje rodina byla opravdu překvapená, že jsem to udělal. Nejdřív jsem jim o tom neřekl. Dozvěděli se to od jiných lidí, takže to byl šok,“ dodal Ed.

Zdroj, foto: metro.co.uk

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru