Muž, který chodil denně 26 kilometrů pěšky do práce, dostal auto zdarma

Muž jménem Kyle Bigler byl oceněn za svou tvrdou práci poté, co o něm zákaznice napsala příspěvek na Facebooku. Muž pracuje v Dunkin Donuts v Belmontu (New Hampshire), přičemž Joanna Griffiths sdílela jeho pracovní fotku na sociální síti.

„Ví, jaké mám ráda kafé. Ví, jaké mají rádi kafé všichni. Přijdete, je sympatický a laskavý,“ řekla Joanna Griffiths serveru WBIN.

clark-howard_967902697

Muž dostal auto od autobazaru zdarma. Zdroj: Clark

Joanna se rozhodla sdílet fotografii muže poté, co ho viděla dvakrát v jednom dni. V 7:30 ráno se s ním potkala v Dunkin Donuts, když si kupovala kafé. V 10:45 večer na něj narazila v samoobsluze, která je od Dunkin Donuts vzdálená 13 kilometrů.

„Zastavila jsem se v Big Apple (potravinový obchod), když jsem jela z práce, abych zjistila, zda ho můžu odvést domů, ale zdvořile odmítl s tím, že bude ještě další tři hodiny pracovat,“ dodala Joanna.

Když se Joanna muže zeptala, zda do obou prací chodí pěšky, řekl, že ano. Rozhodla se fotku muže sdílet na sociální síti.

„Přišla jsem k němu, vyfotila jsem ho a řekla mu, že chci, aby byl slavný, a on odešel,“ řekla Joanna.

Kyle Bigler řekl serveru WBIN, že pracuje denně 20 hodin od pondělí do neděle. Každý den chodí pěšky 26 kilometrů, a to jen proto, aby mohl vídat svého syna a platil účty.

Fotografie na Facebooku získala více než 20 tisíc sdílení. Právě díky tomuto virálnímu příspěvku dostal muž automobil od bazaru Autoserv zcela zdarma. A nyní může jezdit v modelu Honda Accord (2005).

Zdroj: Clark

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru