Muž, kterému přezdívají skutečný Iron-Man, se dostal do Guinessovy knihy rekordů!

Richard Browning, zakladatel společnosti Gravity Industries, je právem přezdíván jako skutečný Iron-man. Vytvořil totiž nejrychlejší létající oblek, se kterým se dokonce dostal do Guinessovy knihy rekordů.

Richard Browning vyrobil unikátní oblek, ve kterém přeletěl Lagoona Park v Anglii, a to rychlostí 51,53 km/h. Jeho oblek obsahuje také 6 malých plynových turbín, které jsou připoutány k pažím a umožňují létání.

Richard Browning nedávno prohlásil:

„Jsem velice potěšen, že jsme pořídili záznam ze zkušebního letu. Jsem hrdý na to, že jsme se stali součástí dne Guinessových rekordů, že naše dílo bylo uznáno a bude oslavováno po celém světě.“

Jak zmíněný oblek funguje, jste se mohli přesvědčit ve videu výše. Co myslíte, dostal by Richard Browning místo ve Stark Industries?

zdroj/foto: mashable.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru