Muslimka přišla k protiislámskému shromáždění a pořídila si selfie

Minulý víkend se Muslim Expo konalo už potřetí v Antverpách. Ve své podstatě se jedná o veletrh vyznačující životní styl muslimů, přičemž nechyběly stánky, diskuze a vystoupení.

Extrémně pravicová skupina Vlaams Belang nesouhlasila s konáním veletrhu a protestovala proti němu. Jejich vůdce Filip Dewinter popsal veletrh jako:

„Apartheidní islámská výměna, kdy je kázána segregace namísto integrace. Chtějí jen jednu věc – rozšířit pilíře islámu. Chcete-li vidět, jak mladí lidé radikalizují, radím vám navštívit tuto výstavu.“

Celkem čtyřicet demonstrantů vedle výstaviště protestovalo, přičemž někteří dokonce rozdávali vepřové klobásy. A mladá muslimská žena jménem Zakia Belkhiri se rozhodla, že nejlepší způsob, jak čelit protestu, je pořídit si sérii selfie s protiislámským shromážděním.

Zdroj:Indy100

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru