Tisková zpráva: Multimediální klávesnice Trust pro iPad a iPhone

Multimediální klávesnice Trust pro iPad a iPhone

Dodrecht/Praha 21. 10. 2015 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství k digitálním zařízením, uvádí na trh tenkou multimediální klávesnici pro iPad a iPhone.

Moderní a stylový design klávesnice s bílými tlačítky s nízkým zdvihem kopíruje styl zařízení Apple. Kompaktní, lehká a tenká konstrukce ve stříbrné barvě disponuje vyvýšenou základnou na zadní straně přispívající k lepšímu úhlu pro pohodlné psaní a čtyřmi gumovými nožičkami pro zamezení nežádoucího pohybu po pracovním stole. Klasický layout doplňuje 8 multimediálních tlačítek sloužících jako klávesové zkratky v iOS systému. Připojení je řešeno pomocí 50 cm dlouhého kabelu s konektorem Lightning.

Trust Multimedia keyboard for iPad & iPhone je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 1699 Kč s DPH v České republice a 59,99 euro s DPH na Slovensku.

Pro více informací prosím navštivte www.Trust.com

Štítky: , , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru