Multihosting od ACTIVE 24 výrazně šetří za provoz webů a aplikací!

Multihosting od ACTIVE 24 výrazně šetří za provoz webů a aplikací!

I na českém trhu přibývá  firem, které mají více než jednu internetovou aplikaci nebo o spuštění další aplikace uvažují. Firmy provozují kromě standardní prezentace i e-shopy, blogy, intranetové aplikace či diskuzní fóra. 

Zvláště u menších firem a živnostníků, kteří nepodnikají v oblasti informačních technologií a nemají vlastní IT oddělení, nastává často problém, jak prezentace spravovat. Malým firmám a živnostníkům často nezbývá než si pořídit více hostingových služeb od jednoho či více poskytovatelů. I přesto, že nejlevnější vhodné hostingové balíčky od kvalitních poskytovatelů stojí často kolem 100 Kč za měsíc, náklady rychle narůstají. Již při provozu 3 aplikací dosahují náklady často 500 Kč i více měsíčně a jen tak si vyzkoušet nejnovější verze aplikací na správu webového obsahu, jakými jsou třeba WordPress, Joomla nebo Drupal, kvůli vzrůstajícím nákladům nepřipadá v úvahu.

Řešením je „Multihosting“ od  ACTIVE 24. O co se jedná? Multihosting je produkt, který umožní mít až 5 prezentací „pod jednou střechou“ za cenu jednoho hostingu – to je za 129 Kč/měsíc.

Nejde přitom o žádné “nízkonákladové“  řešení, ale o plnohodnotný hosting pro až 5 naprosto oddělených domén s různými prezentacemi, databázemi, e-maily a FTP přístupem pro jejich správu. V přehledném uživatelském rozhraní můžete přitom určit, kolik diskového prostoru přidělíte jednotlivým službám. Celkově je k dispozici prostor 5 GB.

A protože ACTIVE 24 patří mezi naprostou technologickou špičku na českém trhu, nepřijdete ani o možnost využít moderních technologií jako jsou DKIM, IPv6, šifrované  FTP nebo SSL zabezpečení.

Navíc na multihostingovém balíčku HOME můžete velice rychle a jednoduše nainstalovat nejpopulárnější open-source redakční systémy, a to doslova jedním kliknutím. Instalace WordPressu, Joomly, Drupalu nebo php BB nikdy nebyla jednodušší. Stačí jednou kliknout a dojde k automatické instalaci vybraného redakčního systému. E-mailem pak dostanete zprávu s přístupovými údaji k administraci webových stránek. Poté se stačí do administrace přihlásit a začít vytvářet webové stránky, blog nebo diskuzní fórum.

Pokud se chcete dozvědět více o multighostingu a instalaci jedním kliknutím, přečtěte si o nich na wečbu ACTIVE 24 nebo si rovnou objednejte multihosting, a to i v případě, že máte ještě na několik měsíců předplaceno u stávajícího poskytovatele, protože v takovém případě vám ACTIVE 24 nabízí dvojnásobné období za stejnou cenu.

Více informací na www.active24.cz

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru