Dnes vyšlo 15 článků

Multifunkční 3D tiskárna získala více než 2 mil Kč za den

Multifunkční 3D tiskárna získala více než 2 mil Kč za den

Zeus je 3D tiskárna, 3D skener a faxovací stroj 3D objektů, která získala více než 100 tisíc dolarů (v přepočtu asi 2 mil Kč) na svoji počáteční výrobu za jeden jediný den. Tato hybridní krabice by měla pomoci rozšířit 3D tisk mezi normální lidi pomocí pokrytí mnoha funkcí a zbavení se zbytečných složitostí v ovládání.
Vytvoření hybridní krabice, která kombinuje 3D tisk a 3D skenování dává smysl. Růst poptávky po 3D tiskárnách automaticky zvedá i poptávku po 3D skenerech. Vlastnictví skeneru vám umožňuje kopírovat věci z reálného světa, a nejenom tisknout to, co najdete na internetu

Další výhodou by mělo být i jednoduché ovládání . Už to není nebude cílené na super zkušené uživateli nebo hackery. Ovládání by mělo být tak jednoduché, že by ho měli zvládnout i děti.

Ovládání by mělo být skutečně jednoduché

Ovládání by mělo být skutečně jednoduché

Funkce této tiskárny jsou jednoduché shrnout do 4 slov: skenování, tisk, kopírování, fax. Skenování znamená vytvoření přesně repliky objektu z reálného světa. Kopírováni znamená naskenování a okamžitý tisk daného objektu.

To je sice rychlejší, ale za to je méně přesné. Fax umožňuje poslat kopii objektu do jiné Zeus tiskárny, kde může být poté vytisknut po potvrzení uživatelem u dané tiskárny.

Poznali byste, že tyto vázy jsou vytisklé?

Poznali byste, že tyto vázy jsou vytisklé?

Zeus bude mít v sobě zabudovanou dotykovou obrazovku o velikosti 7 palců. Zde si bude moci uživatel vybrat funkci a projít si 3D objekty, které chce vytisknout – bude zde rovněž zabudovaný slot na micro SD karty a Wi-Fi pro příjem souborů z internetu.

Jestli chcete podpořit budoucnost této multifunkční 3D tiskárny, tak to můžete udělat na Kickstarteru. Tiskárnu z první várky dostanete, pokud přispějete aspoň 2 tisíce dolarů (asi 40 tisíc Kč).

Zdroj: Kickstarter.com

 

Komentáře

Nahoru