Můj pes je king, má vlastní kérku!

Můj pes je king, má vlastní kérku!

Je vaším nejlepším přítelem pejsek? Milujete ho z celého srdce a nedokážete si představit, že byste mu někdy ublížili? Nenávidíte všechny tyrany, co těm přátelským duším ubližují? Jestli ano, tak si raději dál nečtěte. Jeden magor z Brooklynu totiž nechal potetovat svého psa.

Mistah Metro z Brooklynu nechal potetovat svého psa. Využil příležitosti, kdy byl jeho miláček v narkóze po operaci, a pod dohledem veterináře udělal svému psovi kérku. Pejska teď zdobí srdce proklaté šípem s nápisem Alex a Mel.

Fotku pyšně nasdílel na Instagram a asi se nestačil divit reakcím od lidí, kteří se naopak nestačili divit tomu, co svému psovi udělal.

Mistah, který pracuje v tattoo shopu Red Legged Devil, je teď nenáviděn polovinou populace. Fotografii musel urychleně stáhnout a svůj účet si zrušit.  Lidé se však bouří dál, však posuďte sami:

tattoo-on-web

 „One of the many reasons my dog is cooler than your(s)! She had her spleen removed today and the vet let me tattoo her while she was under.“ – Mistah Metro na Instagramu.

Zajímalo by mě, co z toho pejsek bude mít? A z toho vlastně bude mít jeho páníček? Možná tak nepříjemnosti. Všichni každopádně doufají, že příště ho nenapadne ještě větší šílenost.

Zdroj: www.nydailynews.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru