„Můj milý deníčku“: Zapisujte si vaše nejniternější hnutí do aplikace Narrato

„Můj milý deníčku“: Zapisujte si vaše nejniternější hnutí do aplikace Narrato

Vést si deník není výsadou zamilovaných šestnáctek nebo beznadějných narcisů – může se jednat o praktický způsob, jak zaznamenávat své nápady, sledovat různé vlivy okolí na vaši náladu i produktivitu a také způsob, jak ventilovat rozbouřené emoce. Elektronický deník Narrato vám tohle všechno umožní.

Aplikaci vyvinul londýnský tým Wayra Graduates a jedná se skutečně o deníček, do kterého můžete zaznamenávat své pocity, přidávat poznámky i fotografie. Protože systém je soukromý, nemusíte se bát sem napsat i ty nejniternější pocity či názory (a navíc nemusíte předstírat, že jste někým jiným, než jste, jako na sociálních sítích). Poznámky můžete později nahrát do vašeho počítače nebo ponechat tak, jak jsou.

Zapisujte poznámky, komentujte vlastní posty

Narrato nabízí celkem dvě základní funkce: klasický deníček, který je oproti tomu papírovému vybaven navíc lokací či počasím, a stránkou Life Stream, což je něco na způsob facebookové Timeline – máte možnost retrospektivně prohlížet nahrané fotografie a vaše příspěvky na různých sociálních médiích. Tyto příspěvky můžete také přetáhnout do soukromého deníčku a připojit k nim další komentář.

Elektronický deníček Narrato vám umožní zaznamenávat své nejniternější pocity

Elektronický deníček Narrato je jednoduchý a přehledný

V aplikaci si můžete vytvořit více simultánních deníků nebo celý deník najednou smazat, abyste ochránili nevinné. Aplikace stojí 3,99 dolaru a její roční provoz dalších 4,99 dolaru. V současnosti je dostupná pro iPhone, v nejbližší době ale vznikne i verze pro iPad a Android.

Přemýšlíte o zavedení elektronického deníku? Nebo si raději píšete ten tradiční papírový – nebo vůbec žádný?

Zdroj: https://techcrunch.com/2013/08/08/record-your-every-waking-moment-with-narrato/

Komentáře

Nahoru