MS v hokeji přehledně a na jednom místě

To, že jsme národem hokejových fanoušků, je všeobecně známo. Vždyť kdy jindy dokážeme najít společnou řeč, svorně trávit čas sledováním vrcholných hokejových utkání a stáváme se skálopevně jednotní. Ty tam jsou pak spory fanoušků jednotlivých ligových mužstev o tom, který tým je lepší, který bude zaslouženě mistrem ligy, a který tým sestoupí do nižší soutěže. V čase, kdy naši zemi reprezentuje hokejový tým na úrovni mezinárodních utkání, stáváme se fanoušky „těch našich hochů“. Stačí vzpomenout na roky ne tak dávné, kdy český národní tým byl hokejovým mistrem a jména hokejové reprezentace znal každý v zemi.

Všechny informace o Mistrovství světa na jednom místě

Rok 2014 je, pokud jde o hokej na mezinárodní úrovni, pro fanoušky příznivý. V živé paměti máme uplynulé olympijské hry. Tam sice český národní tým na medaili nedosáhnul, ale svoji chuť by si tak mohl spravit v rámci blížícího se Mistrovství světa v ledním hokeji, jehož 78. ročník proběhne v Bělorusku. A pro fanoušky, lačnící po informacích, jak z příprav MS 2014 v ledním hokeji, tak následně i o probíhajících zápasech a dění okolo mistrovství je nově na internetu k dispozici jedno místo, kde vše potřebné mohou najít vždy aktuální. Tím místem jsou internetové stránky MS v hokeji 2014.

Aktuality o MS přehledně už nyní

Přestože do zahájení Mistrovství světa zbývá víc než měsíc, vlastní MS v hokeji proběhne v termínu od 9. do 25. května 2014, tak už nyní jsou zde pro zájemce aktuality z příprav hokejového mistrovství. Například už dnes se tak na stránkách portálu můžete seznámit s termíny programu zápasů úvodní základní části MS v hokeji, do kterých se kvalifikovalo 16 národních týmů. Český hokejový tým je zařazen ve skupině A. Další týmy s námi ve skupině tak jsou reprezentace Švédska, Kanady, Norska, Dánska, Francie a Itálie. Ve skupině B základní části mistrovství jsou reprezentace Finska, Ruska, USA, Švýcarska, Německa, Litvy, Běloruska a Kazachstánu. Jak už z přehledu obou základních skupin je patrné, jde v obou případech o silné skupiny a tak samotné zápasy slibují atraktivitu v celém průběhu MS v hokeji 2014.

Nezbývá tedy, než svěřencům reprezentačního trenéra Vladimíra Růžičky držet palce a věřit, že dosáhnou na medailové umístění. A vy můžete sledovat veškeré informace o dění okolo MS 2014 a program zápasů  MS v hokeji  aktuálně na internetových stránkách MS v hokeji.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru