MP Magic Socks: Luxusní ponožky proti zápachu

Také vás zejména v letních měsících trápí zapáchající boty a ponožky? Pak vás jistě zaujme startup, v rámci kterého byly vytvořeny unikátní ponožky proti zápachu. Obsahují stříbro, měď a zinek, které udržují nohy bez zápachu.

ewz2wy1ly44pjfxzmtvu

Ponožky MP Magic Socks obsahují 3 kovy, a to stříbro, zinek a měď s dalšími integrovanými antibakteriálními látkami, které způsobují, že nohy nezapáchají. Tyto inovativní ponožky jsou pohodlnné, bez zápachu, antibakteriální, super trvanlivé a prodyšné. Navíc jejich vzhled rozhodně neurazí.

ponozkyII

Tým MP, který nyní představuje na Indiegogo startup inovativních ponožek proti zápachu se 3 druhy kovů, již na jaře pustil do světa rukavice MP Glovax, které si získaly přízeň více než 1300 přispěvatelů po celém světě.

Co způsobuje zápach nohou?

Zápach nohou způsobuje nadměrné pocení a následné množení bakterií. Stříbro, zinek a měď v ponožkách MP Magic Socks pomáhají tyto bakterie zabíjet a brání tak vzniku zápachu.

ephxnga7ykmj6oalv0jo

Klíčem k efektivitě ponožek je jejich jedinečné složení. Kouzlo je právě ve 3 kovech, které jsou obsaženy v tkanině. Více kovů totiž dokáže zabít více bakterií. Tento princip byl vytvořen pro letecký průmysl. Tým MP ho však nyní zpřístupní lidem ke každodennímu použití. Ponožky zároveň nabízejí praktický protiskluzový povrch.

Kde koupit MP Magic Socks?

Ponožky MP Magic Sock nyní můžete za zvýhodněnou cenu zakoupit přímo na Indiegogo, kde za ně zaplatíte 39 USD, tedy cca 800 CZK Balení za tuto cenu obsahuje 6 párů ponožek.

zdroj/foto: indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru