Mozaika z vašich fotek na Instagramu

Mozaika z vašich fotek na Instagramu

Postrgram je aplikace, která vám umožní vytvořit úžasnou mozaiku ze všech vašich fotek na Instagramu nebo z fotek, které se vztahují k určitému #hashtagu. Je to takový kreativní způsob, jak si můžete vystavit fotky ze svého Instagramu u vás doma a ve fyzické podobě. Nebo můžete výslednou mozaiku třeba darovat k výročí, svatbě, narozeninám či svátku.

Tento projekt vznikl vlastně proto, že si jeden mladík chtěl v březnu loňského roku vystavit doma svoje fotky z Instagramu. Svůj nápad s mozaikou sdílel se svou manželkou, která si rovněž myslela, že se jedná o skvělou myšlenku. A v tom okamžiku se oba rozhodli, že by tento nápad měli pustit do světa. A když do světa, tak opravdu do celého světa. Postrgram zasílá své plakáty i do zahraničí. Jen to pochopitelně trochu trvá.

postgram

Proces výroby celého mozaikového plakátu trvá v průměru 5 minut. Jednoduše propojíte aplikaci se svým Instagram účtem, vyberete velikost plakátu a sledujete, co se bude dít dále. Avšak ani pokud účet na Instagramu nemáte, není problém neřešitelný. Můžete se ozvat přímo na email sales@postgram.com a tam se o vás postarají individuálně. Bude vás to ovšem stát něco navíc.

postrgramFot

Aplikace je snadno ovladatelná, uživatelsky přívětivá a výsledky jsou velmi dobré. Jen by tedy mohly být o něco levnější, s poštovným se nám opravdu pěkně prodraží. Uvažovali byste o použití této služby? 

Zdroj: We Are Social Media

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru