Motorola se hlásí ke svému majiteli

Je to už docela dlouhá doba, co Google koupil Motorolu. Tenkrát se mohlo zdát, že takový gigant jako Google ji jistě vytáhne a udělá z ní známější a kvalitnější značku. Nic moc se ale od té doby nestalo. Až teď. Jak to tak vypadá, odteď se bude Motorola hrdě hlásit ke svému majiteli. Z toho by se dalo vyvozovat, že asi bude mít proč. Zřejmě se něco chystá – že by se jednalo o přípravy na očekávaný X Phone?

Toto je nové logo Motoroly. Jasně červené „M“ je pryč, změnilo se v jakési fialové. Kdyby byl někdo z této barevné změny zmatený, nápis Motorola mu jasně napoví, o jakou značku se jedná. A pokud někdo dosud neví, že Motorola patří Googlu, teď už to díky nápisu „společnost Googlu“ jistě nepřehlédne.

motorola_logo

Motorola své logo neoznámila nijak oficiálně, jen ho prostě použila při sponzorování konference TechWeek v Chicagu, která probíhá právě od dnešního dne. Logo je jasně uvedené na webu TechWeek.

TheVerge zveřejnilo také barevnou verzi loga.

motorola-logo-colour-new

Je jasné, že vzhledem se logo přibližuje k dnešnímu modernímu minimalistickému, plochému designu. A také k designu Googlu – podívejte se na Google Glass nebo domovskou stránku Googlu jako příklad minimalismu.

Ale nové logo je jedna věc… Jenže nás by více zajímal X Phone od Motoroly, který by měl být představen později v letošním roce. Měla by to pravděpodobně být velká vlajková loď, která by Motorolu někam posunula, takže se snad máme na co těšit.

Zdroje: droid-life.com, theverge.com

Komentáře

Nahoru